Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim

Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim

Bosna Hersek Üniversiteleri Türkçe destekli eğitim ve ülkemiz fakültelerine uyumlu müfredat ile eğitim hizmetlerini devam ettiriyor.

Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe Destekli Eğitim

Yurt dışı eğitim kapsamında ülkemizdeki en çok tercih edilebilir üniversitelerden birisi de Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe destekli eğitim projesidir. Bosna Hersek gerek kardeş ülkemiz olması nedeni ile gerekse de her sene Türkiyeden bir çok öğrenciye ev sahipliği yaparak kapılarını açmasından dolayı bazı üniversitelerinde artık Türkçe destekli eğitime de başlamıştır. Bu kapsamda Bosna Hersek üniversiteleri arasında sadece Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe bir şekilde eğitim vermektedir. Bu üniversitenin diğer Bosna Hersek üniversitelerine göre bir diğer artısı da Türkiyeden gelmekte olan öğrencilerin her hangi bir Boşnakça dil hazırlık eğitimine tabi tutulmadan direkt olarak bölüme başlamasıdır. Bu sayede öğrenciler bir ya da iki sene hazırlık eğitiminde sene kaybetmeden direk olarak kaliteli bir şekilde olan eğitime başlayabileceklerdir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ailesi olarak Bosna Hersek de bulunan bir çok üniversite ile anlaşma içerisindeyiz ve bu üniversitelerin Türkiyede ki yurt dışı danışma ofisleri görevini de biz üstlenmekteyiz. Bu görev kapsamında amacımız siz değerli öğrencilerimizin yurt dışında bir eğitim kariyeri şeklinde olan hayallerinizi gerçeğe kavuşturmaktır. Ayrıca sizler ve Bosna Hersek üniversiteleri arasında bir köprü görerek iki tarafa da katkı sağlamak amacı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe destekli eğitim kapsamında da sizlere gerekli yardımı sunarak sizleri direkt olarak Uluslararası Travnik Üniversitesine kayıt olabilmeniz için fırsat oluşturuyoruz.

Bosna Hersek de bulunan ve eğitim sistemini Türkçe olan devam ettirmekte olan Uluslararası Travnik Üniversitesinde bir çok bölüm eğitimi görebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde kaliteli bir Türkçe destekli eğitim için her hangi bir sınava da girip başarılı olma durumunuz yoktur. Sınavsız bir şekilde sadece lise diplomanız dahilinde bu üniversiteye kayıt olarak tüm Avrupada geçerli olabilecek bir diplomaya mezun olduktan sonra ulaşabilirsiniz. Bu da sizin eğitim kariyeriniz ardından gelecek olan iş kariyerinizi olumlu yönde etkileyecek ve Avrupa genelinde iş bulma fırsatınızı arttıracaktır. Eğer bu şekilde Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe destekli eğitim konusu hakkında başka sormak istediğiniz sorular olur ise Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ailesine yani bize danışmanız yeterli olacaktır.

#bosnaherseküniversitesitürkçedesteklieğitim

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!