Bosna Hersek Üniversite Yurtları

Bosna Hersek Üniversite Yurtları

BoBosna Hersek Üniversite yurtları öğrencilerimizin kalması için son derece güvenli ve temiz. Bir kişilik, iki ya da üç kişilik gibi farklı düzenlemeleri..

Bosna Hersek Üniversite Yurtları

Bosna Hersek üniversite yurtları, pek ülkemizdeki gibi değildir. Üniversite öğrencileri için yurttan ziyade Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrenciler gitmeden önce ev ayarlamaktadır. Şehirde bulunan evlerin büyük bir kısmı müstakil evlerden oluşmaktadır. Daha az kısım ise daire şeklindedir. Firmamız öğrencilerin imkanını zorlamayacak şekilde aynı zamanda da rahat edebilecekleri şekilde konaklama yerlerini öğrencilerin üniversitesi başlamadan önce ayarlamaktadırlar. Bu konuda öğrenciler de aileleri de gönül rahatlığı ile öğrencilerini üniversitelerine gönderebilirler. Olası bir sorunda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmamızın bünyesindeki danışmanlarımız hemen irtibata geçerler ve hızlı bir şekilde çözüm yolu bulurlar.

Bosna Hersek üniversite yurtları açısından zengin olmadığı için öğrencileri evlere yerleştiriyoruz. Bu şekilde ev ortamı öğrenciler için de daha iyi olmaktadır. Evlerde bulunan mutfak, banyo rahatlığı vardır ve bu konuda yurtlardan daha iyi olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Öğrenciler için ayarlanan evlerin aylık ücretleri 50 Euro ile 200 Euro arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik evin konumuna, şehir merkezine yakınlığına, büyüklüğüne, küçüklüğüne, yeniliğine, eskiliğine göre olur. Bizler öğrencilere gitmeden önce kalabilecekleri en uygun yeri ayarlıyor ve ailelerine de onaylattıktan sonra işlemleri gerçekleştiriyoruz. Öğrenciler üniversiteye gitmeden önce ev seçeneklerine, fotoğraflarına, konumuna eğitim danışmanları ile birlikte bakıyorlar ve içlerine sinmeyen herhangi bir şey olursa bir başka seçenek sunuluyor.

Üniversite öğrencilerinin en büyük sorunu konaklama ve yemektir. Konaklama için üniversite öğrencileri genelde yurtları tercih ederler. Fakat yurtların genelinde mutfak mevcut değildir veya banyo, lavabo gibi alanlar ortak kullanım alanıdır. Ev rahatlığı ile bir öğrencilik geçirmek hem öğrenci için daha sağlıklı olacaktır hem de ailelerin içi daha rahat edecektir. Firmamız tarafından öğrenciler gitmeden ayarlanacak olan konaklama yerleri sürekli olarak iletişim halinde olduğumuz ve her sene öğrencilerimizi gönderdiğimiz güvenilir yerlerdir. Herhangi bir sorun olduğu zaman eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçildiği taktirde sorun hızlı bir şekilde çözülecektir. Bosna Hersek üniversite yurtları yerine tercih edilecek olan evlerde, aile evinizde olduğu gibi rahat edeceksiniz ve genel olarak memnun kalınan bir öğrencilik hayatı geçirmiş olacaksınız.

#bosnaherseküniversiteyurtları

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!