Bosna Hersek Üniversiteleri Türkçe destekli eğitim Dilinde Verilen Bölümler

Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli Eğitim Verilen Bölümler

Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli destekli eğitim verilen bölümler, sayıları giderek artmakla birlikte, ülkemiz eğitim müfredatlarına uygun,..

Bosna Hersek Üniversiteleri Yabancı Dil Destekli eğitim Dilinde Bölümler

1993 tarihinden itibaren yurt dışı eğitim konusunda danışmanlık hizmeti veren Eurostar, sizi geleceğiniz için mükemmel bir adım atmak üzere Bosna Hersek’e yönlendiriyor. Kredili sistem eğitimi AB standartlarında bitirebileceğiniz üniversiteler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı etkisiyle başarı seviyenizi yükseklere taşımakta. Kayıt öncesi ve lisans dönemi boyunca da yanınızda olacak firmadan evrak hazırlama, harç ücretleri, oturma izni, tercüme gereken evraklar, konaklama işlemleri, Bosna Hersek üniversiteleri Yabancı Dil Destekli eğitim dilinde verilen bölümler ve lisans tamamlama gibi konularda bilgi almanız mümkün. Yabancılık yaşamadan, ekonomik koşullarda keyifli birkaç sene geçirmeniz ve başarılı biçimde bölümünüzü tamamlamanız adına firma gereken desteği size sağlayacaktır

Yabancı bir dilde kendi dilinizde eğitim almak galiba en şanslı durumlardan birisidir. Uluslararası Travnik Üniversitesi, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasıyla anlaşma yaparak bazı bölümlerde Yabancı Dil Destekli olarak ders verilmesini sağlamıştır. Bosna Hersek üniversiteleri Yabancı Dil Destekli eğitim dilinde verilen bölümler: Mühendislik, hukuk, mimarlık, iş güvenliği, makine mühendisliği, işletme yönetimi, elektrik mühendisliği, inşaat- makine müh.-iş sağlığı ve elektrik müh. İçin lisans tamamlama bölümlerinde Yabancı Dil Destekli eğitim alabiliyorsunuz. Bu bölümlerde alınan eğitimin ücretlendirmesi de değişebiliyor. Genel bir fiyatlandırma bilgisi verilirse: Hukuk için tamamlama da dahil 2000€, inşaat mühendisliği ve kalan tüm diğer bölümler tamamlamalar da dahil 2500€ olarak belirlenmiştir. Bu bölümlerde hazırlık bulunmuyor, hazırlık sadece Boşnakça eğitim alan ve diğer seneleri de bu dilde almak isteyenler için geçerlidir.

Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık firması Bosna Hersek üniversiteleri Yabancı Dil Destekli eğitim dilinde verilen bölümler konusunda ülkede bir ilke imza atmıştır. Bunda elbette firmadan o üniversiteye çok sayıda öğrencinin gitmesi de etkili olmuştur. Ayrıca Bosna’ya olan kültüre yakınlık da bunu tetiklemiştir. Ülkenin en ekonomik şehri olan Travnik’te Yabancı Dil Destekli eğitim fırsatlarını kaçırmamanız öneriliyor. Yabancılık ekmeden geçireceğiniz birkaç sene sizin için çok güzel bir anıya dönüşebilir. Bu arada Türkiye’nin farklı şehirlerinden başvuru ofislerine giderek sormak istediklerinizi yetkililere aktarabilirsiniz. Sadece kayıt yaptırmak için gitmenize gerek yok. İstanbul merkez ofisinden 0212-244 66 00 telefon numarasından bulunduğunuz şehirde başvuru noktasının varlığını sorabilirsiniz.

#bosnaherseküniversiteleriyabancidildesteklieğitimverilenbölümler

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!