Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Mimarlık eğitimi almayı ya da bu bölümde lisans tamamlama eğitimleri almak isteyen gençlerimiz için Bosna Hersek Üniversiteleri mimarlık bölümü..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık bölümü hemen her üniversitede bulunmaktadır. Bu üniversitelerin sınav şartsız öğrenci alımı yapması ve denkliğinin bulunması her yıl ülkemizden gençlerin Bosna üniversitelerini tercih etmesine neden olmaktadır. Öğrenciler, ülkemizde mimarlık bölümlerine yerleşemediğinde ya da yurt dışında okumak istediğinde Bosna üniversiteleri oldukça büyük fırsatlar sunuyor. Üniversitelere lise diplomanızla giriş yaparak kaliteli bir eğitim almanız mümkün. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizin için en uygun üniversiteyi seçebilir ve yerleşiminizi sağlayabiliriz. Uzman ekibimizle beraber aradığınız akademik bilgiyi edinebileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz üniversitelerde, dilerseniz Türkçe dilerseniz Boşnakça eğitim alabilirisiniz. Bu yönden de Türk gençleri tarafından Bosna Hersek, oldukça çok tercih edilmektedir.

Bosna’daki Travnik, Saraybosna, Zenica, Mostar, Gorajde ve Tuzla üniversitelerinde mimarlık bölümleri Boşnakça olarak yer almaktadır. Üniversitelerin lisans ücreti 2000 Euro’dur. Dil Boşnakça olduğu için Bosna Hersek üniversitesi mimarlık bölümlerinde lisans derslerine başlamadan hazırlık okumanız gerekmektedir. Hazırlık sınıfı içinse 2500 Euro ödeme yapmanız gerekir. Ülkede Türkçe olarak mimarlık okuyabileceğiniz tek üniversite Uluslararası Uluslararası Travnik Üniversitesidir. Anadilinizde eğitim göreceğiniz için hazırlık okumanıza gerek kalmayacak olan bu üniversitede mimarlık bölümü için 2500 Euro ödeme yapmanız gerekmektedir. Üniversitelere danışarak ödemelerinizi iki taksitte gerçekleştirebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında size bu üniversiteler hakkında detaylı bilgiyi tecrübeli ekibimizle beraber sunuyor ve yerleşme sürecinde yanınızda bulunuyoruz.

Bosna’da mimarlık okumak istiyorsanız, eğitim danışmanınız olarak sadece üniversite bilgilendirmesi yapmıyoruz. Aynı zamanda oturma izninizi alıyor, gerekli evraklarınızı tercüme ederek yetkililere ulaştırıyor ve üniversitenize yakın bir mevkide konut ihtiyacınızı karşılıyoruz. Bosna Hersek’te okumak için size gerekli olan her bilgiyi sağlıyoruz. Hem özel üniversitelere kıyasla daha az ücret ödeyecek hem de oldukça iyi bir eğitim alabileceksiniz. Üstelik dilerseniz bu eğitimi anadilinizde alabileceksiniz. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Yurt dışında okumanın en kolay, en ucuz ve en kaliteli yollarından birisi Bosna Hersek üniversiteleridir. Bosna Hersek üniversitesi mimarlık bölümü öğrencisi olabilmeniz için size uygun seçimleri ekibimizle beraber yapalım ve yurt dışı yerleşiminiz için gerekli ihtiyaçlarınızı karşılayalım.

#bosnaherseküniversitesimimarlık

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!