Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bosna Hersek Üniversiteleri yıllık ücretleri ile mükemmel avantajlar sunmaktadır. Harçlar ülkemizde özel üniversitelerimiz, hatta dershanelerimiz..

Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri bir Avrupa ülkesi olmasına rağmen oldukça uygundur. Ülkemizdeki özel okullarla kıyaslandığında da gayet uygun görülen bu ücretlerle birlikte, okullar iyi bir eğitim sunmaktadır. Bosna üniversitelerini tercih ederek pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü eğitim anlayışı olarak son derece modern olan okullar sınavsız öğrenci alımı yapmaktadır. Bu da size dilediğiniz bölümde okuma fırsatını vermektedir. Sınavlar yüzünden hayalini kurduğunuz meslekten vazgeçmek, kariyer hedeflerinizi ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizlere tüm bu konularda yardım edeceğiz. Üniversitelere kayıt aşamasında lazım olacak tüm evrak işleriyle biz ilgileneceğiz. Yapmanız gereken tek şey yurt dışında okumaya karar vermek ve bize gelerek gereken bilgiyi edinmektir.

Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri üniversiteler genelinde aynıdır. Sadece fakültelere göre değişim göstermektedir. Genel olarak 1000 ile 3500 Euro arasında bir ücret talep etmektedirler. En yüksek ücretli bölümler tıp, eczacılık ve diş hekimliğidir. Mühendislik fakülteleri 2000 Euro iken; hukuk, mimarlık, eğitim fakülteleri 1500 Euro ücret istemektedir. Bosna’daki Saraybosna, Mostar, Zenica ve Uluslararası Travnik gibi ünlü üniversitelerinde eğitiminizi Boşnakça alabilirsiniz. Bunun yanında Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türkçe destekli eğitim de alabilirsiniz. Bazı üniversitelerde İngilizce eğitim de verilmektedir. İngilizce ve Türkçe destekli eğitim veren fakülteler Boşnakça eğitim verenlere kıyasla daha fazla ücret talep etmektedirler. Bunun yanında fakültelere başlamadan önce bir sene hazırlık okumanız da gerekmektedir. Hazırlık senesinin ücreti 2500 Euro’dur. Türkçe destekli eğitim aldığınız takdirde, hazırlık okumadan lisans programınıza başlayabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında sizlere üniversitelerin içeriği ve ücretleri hakkında detaylı bilgi verebiliriz. Yıllık ücretler üniversiteler tarafından genel olarak yılda iki taksite bölünebilmektedir. Bu da Eylül ve Ocak aylarında yapılmaktadır. Bu konuda da bize danışabilirsiniz. Bosna üniversitelerinde aradığınız eğitimi bulabileceksiniz. Hem istediğiniz fakülteye sınavsız giriş yapabilmeniz hem de bu kadar makul ücretler ödemeniz Bosna’yı seçenekleriniz içine sokmalıdır. Size uygun üniversiteyi seçmemiz ve tüm yerleşme süresince yardım etmemiz için bize ulaşabilirsiniz. Bosna Hersek üniversiteleri yıllık ücretleri uygunluğundan faydalanabilirsiniz.

#bosnaherseküniversiteleriyıllıkücretleri

Saraybosna Üniversitesinin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!