Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği

Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği, Türkiye’de inşaat mühendisliği puanları oldukça yüksek olduğundan açıkta kaldıysanız o zaman Bosna Hersek Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünü okuyabiliyorsunuz. Üstelik Türkiye’nin aksine hiçbir sınava girmenize ve belirli bir puan almanıza gerek de kalmıyor. İnşaat mühendisi bugün Avrupa’da en fazla iş kolu olan bölümlerden biridir. Bu nedenle geleceğin inşaat mühendislerinden biri olmak için yapmanız gereken bu bölümü okumak. Ama yurtdışında dil sıkıntısı her zaman çekiliyor. Bu artık sizler için bir sorun olmayacak. Çünkü Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli eğitimi ile sizlere kolaylık sağlamakta ve inşaat mühendisliği bölümünü Türkçe olarak sizlere sunmaktadır. Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği;

Eğitim dili Türkçe olduğu için dersleri de anlamak çok daha kolaylaşıyor. Bu nedenle yapılması gereken en önemli şey artık anlatılış şekline odaklanmak oluyor. inşaat mühendisliği öğrencileri Türkiye’de ne yazık ki teorik bilgilere göre eğitim alıyor ve bu da vasıfsız mühendislerin yetiştirilmesine neden oluyor. oysaki Bosna bu konuda uygulamaya dayalı bir eğitim sunmaktadır. Eğitim uygulamaya bağlı olduğu için de öğrenciler mesleki açıdan çok daha fazla bilgiye ulaşmış ve tecrübe edinmiş oluyor. Bosna Hersek Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünü Bosna’da okumak bu nedenle oldukça avantajlı bir durumdur. Bu konuda yönlendirmelere ihtiyacınız olursa o zaman Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu konuda her zaman sizlere yardımcı olacağımızı unutmamanız gerekiyor.

Bosna Hersek Üniversitesi İnşaat Mühendisliği, Eğitim hayatınızın daha eğlenceli ve daha aktif olmasını sağlamak için öğrenci kulüpleri de sizlere yardımcı oluyor. Üstelik eğitiminiz süresince bir de sektörden isimler tanıma hakkı elde etmiş oluyorsunuz. Her defasında bu eğitim ücretleri de önemli bir yere sahip oluyor. Hazırlık sınıfı olmadığı için 2500 Euro ödemenize gerek yok. Ama bunun yanında her yıl harç miktarı inşaat mühendisliği için 2500 Euro oluyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak ödeme planı yaparak sizlerin bütçesini sarsmadan eğitim almanızı sağlıyoruz. Hiçbir zaman buradan alınan diplomanın geçerli olduğunu ve sizlere altın bilezik olduğunu unutmayın. Bosna Hersek Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü Travnik Üniversitesinde sınavsız ve kontenjansız olarak öğrencilerini bekliyor.

Üniversitenin Konumu