Bosna Hersek Üniversiteleri Mimarlık

Mimarlık eğitimi almak isterseniz, ülkemiz fakülteleri için sınava girmek yerine, sınav stresi yaşamadan, eşdeğer bir üniversite olarak..

Bosna Hersek Üniversiteleri Mimarlık

Bosna Hersek üniversiteleri mimarlık bölümünü tercih etmek istiyorsanız karşınıza birçok alternatif çıkacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizler için bu seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebiliriz. Bosna’da mimarlık okumak için Travnik, Zenica, Mostar, Saraybosna, Gorajde ve Tuzla üniversitelerinden birini tercih edebilirsiniz. Tüm bu üniversiteler sınavsız alım yapmakta ve iyi bir eğitim sunmaktadır. Üniversitelerin eğitim dili ise Boşnakçadır. Lisans ücreti olarak yıllık 2000 Euro ödeyeceğiniz bu üniversitelerde bir sene de hazırlık okumanız gerekmektedir. Tüm bu seçenekler arasından size en uygununu bulmamız için bize danışabilir ve gerekli yardımı alabilirsiniz. Bosna Hersek, her yıl birçok Türk öğrenciyi ağırlayarak ihtiyaç duydukları eğitimi sağlıyor.

Bosna Hersek üniversiteleri mimarlık fakültelerine giriş yapma konusunda gerekli olan evrakları sizin için ayarlayıp yetkililere iletebiliriz. Aynı zamanda okulunuz çevresinde tutacağımız bir evle konut ihtiyacınızı da giderebiliriz. Siz gitmeden önce tüm bunları ayarlayarak yurt dışı eğitim süreci başlangıcınızı kolaylaştırıyoruz. Bosna Hersek okullarının ülkemizde denkliği bulunmaktadır. Bu sayede bu okullardan mezun olduğunuzda ülkemizde de rahatlıkla çalışabilirsiniz. Eğitim anlayışı olarak öğrencinin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Bosna üniversiteleri, sizlere hayalinizdeki üniversite hayatını yaşatacaktır. Ayrıca Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türkçe destekli eğitim görme fırsatınız da bulunmaktadır. Bu eğitimin fiyatı 2500 Euro olmakla birlikte sizi bir sene hazırlık okuma zahmetinden kurtarır. Hem hemen anadilinizde eğitim görmeye başlar hem de yurt dışında yaşama deneyimi kazanırsınız.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında sizler için üniversitelerin fiyatlarının karşılaştırmasını da yapıyoruz. Bosna üniversiteleri genel olarak özel okullara kıyasla oldukça uygun ücretlidir. Hem uygun ücretler talep etmesi hem sınavsız giriş imkanı sağlaması hem de Avrupa standartlarında bir eğitim vermesi Bosna Üniversitelerini sizin için reddedilmez yapıyor. Ülkemizden uçakla kolay ulaşım sağlayacağınız Bosna’da mimarlık okumak sizi her anlamda geliştirecektir. Bosna’da üniversite okumak ve daha fazla bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli. Ekibimizle yerleşim süresince tüm işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bosna Hersek üniversiteleri mimarlık bölümlerine sınavsız giriş yaparak mimarlık mesleği hakkında uzman olarak mezun olabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

#bosnaherseküniversitelerimimarlık

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!