Bosna Hersek Üniversitesi Lisans Tamamlama

Ülkemizde tamamladığınız iki senelik ön lisans eğitiminizden sonra, kalan senelerinizi bir Avrupa Üniversitesi'nde tamamlamayarak lisans..

Bosna Hersek Üniversitesi Lisans Tamamlama

Bosna Hersek, eğitim konusunda seçeneklere sahip olan bir ülkedir. Bu ülkede birçok farklı alanda okuyabilir ve bunu ekonomik olarak yapabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak biz de Bosna’da eğitim almak isteyen herkese danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ne zaman isterseniz bize okullar konusunda danışabilirsiniz. Bosna Hersek üniversitesi lisans tamamlama konusunda da seçenekler sunmaktadır. Türkiye’de iki yıllık bir bölüm okuduysanız, üzerine Bosna Hersek’de okuyarak tamamlama yapabilirsiniz. Makine bölümünü okuduysanız, mühendisliğe geçiş yapabilirsiniz. Okul bunun için sınav uygulaması yapmıyor. Lise diplomanız ve geçiş yapmak istediğiniz alanın daha evvel okuduğunuz alan ile alakalı olması yeterlidir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu konuda size yardımcı oluyor ve doğru bilgilendirmeler yapıyoruz. Detaylar konusunda bizle iletişim kurabilirsiniz.

Bosna Hersek üniversitesi lisans tamamlama ile alakalı ödenecek harçlar da uygundur. Genelde uygulamada Bosna’da harçlar 1000 euro ile 4000 euro arasında değişir. Bu rakamlar uygundur. Yaşam standartları için de ayda 300 euro konaklama ile birlikte kafidir. Bunun dışında, eğitim dili Boşnakça ve İngilizce ağırlıklıdır. Bazı bölümlerde sadece bir üniversitede Türkçe destekli eğitim alma şansınız vardır. O da Uluslararası Travnik Üniversitesi’dir. Lisans tamamla konusunda bölüm seçeneği geniştir. Bu da hangi bölümden mezun olduysanız, o bölüm ile alakalı geçişleri yapabileceğiniz anlamına gelir.

Bosna Hersek üniversitesi lisans tamamlama dışında yüksek lisans ve doktora gibi alternatifler de bulunmaktadır. Yani eğer Bosna’da okuyacaksanız, bunu da değerlendirebilirsiniz. Bu anlamda ülkenin birçok bakımdan talep görmesi oldukça normaldir. Şansınızı yurt dışında denemek istiyorsanız, bunun  hem ekonomik hem de kaliteli bir seçenek olan Bosna Hersek ile yapabilirsiniz. Biz zaten sizin tüm işlemlerinizi takip ediyoruz. Konaklama konusunda evler daha çok tercih edilir. Bu nedenle evleri konaklamada kullanabilirsiniz. Kiralar aylık 50 ile 200 euro arasında değişir. Sizin talebinize göre biz de gerekli araştırmaları yaparak size evinizi ayarlıyoruz. Lisans tamamlama dışında lisans bölümlerini de inceleyebilir ve liseden çıkar çıkmaz istediğiniz bölümde sınavsız olarak okuyabilirsiniz. Hem farklı bir ülkede eğitim alabilirsiniz hem de bunu gayet uygun harç ücretleri ile yapabilirsiniz.

#bosnaherseküniversitesilisanstamamlama

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!