Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Bosna Hersek gibi bir ülkede iyi koşullarda ve iyi eğitmenler eşliğinde üniversite eğitimi almak..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Bosna Hersek gibi bir ülkede iyi koşullarda ve iyi eğitmenler eşliğinde üniversite eğitimi almak istemez misiniz? Bunun için size sunduğumuz imkanları göz önüne alırsanız yurtdışına açılmak için bir dakika bile düşünmeyeceksiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı anlamında hizmetini verdiğimiz birbirinden kaliteli Bosna hersek üniversiteleri açılan bölümleri ile sizleri kucaklamak için bekliyor. Uluslararası Travnik Üniversitesi, Bosna Hersek Üniversitesi, Saraybosna Üniversitesi, Tuzla Üniversitesi gibi ve daha bir çok üniversitenin yer aldığı Bosna Hersek Türk öğrencilere olan nazik tutumu ve sempatikliği ile de dikkat çekiyor. Özelilkle mimarlık gibi alanlarda ön plana çıkan eğitim anlayışı için Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık fakültesi için bize gelen öğrenciler Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni tercih ediyor. Mimarlık alanında isim yapmış bir okul olan Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni ön plana çıkarak daha farklı bir çok özelliği var. Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi;

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni biraz anlatmak gerekirse ilk söyleyebileceğimiz üniversitenin Türkçe dil eğitimi olur. Bu nedenle kampüsünde ve mimarlık bölümünde çok fazla Türk öğrenci ile karşılaşma ihtimaliniz olduğundan Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık fakültesideğil de Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni tercih ederseniz daha rahat edersiniz. Mimarlık fakültesi ücreti 2500 Euro’dur. Diğer Avrupa şehirlerindeki üniversitelerin mimarlık bölümleriyle kıyaslandığı zaman son derece uygun fiyatı olan okulun eğitimi de kalitelidir. Avrupa kredi sistemine uygun olarak hazırlanan eğitimiyle ilgili aynı zamanda bir çok kuruma üyeliği de bulunur. Euorstar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı anlamında biz de Uluslararası Travnik Üniversitesi ile anlaşmamızı devam ettirmekteyiz.

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Üstelik sizi sadece okullara yönlendirmekle kalmıyoruz. Aynı zamanda yönlendirdiğimiz okul ve bölüm için barınma imkanı da sağlıyoruz. Bunu da genel olarak tercih ettiğiniz üniversitenin çevresinde bir daire ya da müstakil ev bularak yapıyoruz. Değişen fiyat aralıklarına sahip daireler ve villalar genel anlamda oldukça ucuza geliyor. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık fakültesiiçin tercih edilebilecek üniversitelerden olan Uluslararası Travnik Üniversitesi, sunduğu sosyal imkanlarla da diğerlerinin arasından sıyrılıyor. Yani üniversitede birbirinden eğlenceli aktiviteler yapabiliyor ve zaten tanıştığınız çoğu Türk olan arkadaşlarınız ile ülkenin tadını çıkartabiliyorsunuz.

#bosnaherseküniversitesimimarlıkfakültesi

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!