Bosna Hersek Üniversiteleri

Bosna Hersek Üniversiteleri

Bosna Hersek Üniversiteleri, taban puan uygulaması olmadan ve sınav şartı olmadan sizleri kabul ediyor, değerli gençlerimiz..

Bosna Hersek Üniversiteleri

Öncelikle Bosna Hersek üniversiteleri her zaman Avrupa standartlarında eğitim veren, uygulamalı eğitime önem veren, sosyal aktiviteleri ile öğrencilerin hayatını güzelleştiren bir pozisyondadır. Aynı zamanda tüm bu üniversitelere kayıt olurken bir sınava girmenize de gerek kalmamaktadır. Sadece lise diploması, ikametgah ve pasaport bu ülkedeki üniversitelerde eğitim görmeniz için yeterli olacaktır. Bunun yanında bu üniversitelerin içerisindeki bölümleri seçmek tamamen sizlere kalmış bir durumdur. Yani istediğinizi seçmek sizlerin ellerindedir. Öncelikle Boşnakça eğitim veren üniversiteler gibi Türkçe destekli eğitim veren üniversiteler de vardır. Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosna Hersek’in Türkçe destekli eğitim veren tek üniversitesidir. Bu nedenle genel olarak Türk öğrenciler bu üniversiteden yana tercih yapmaktadır.

Diğer bir taraftan Bosna Hersek Saraybosna Devlet üniversitesi, Tuzla üniversitesi, Granje Üniversitesi gibi üniversiteler Boşnakça eğitim vermektedir. Bu yüzden ilk yıl Boşnakça hazırlık sınıflarında yer almanız gerekiyor. Boşnakça zor bir dil bile olsa kaliteli ve başarılı akademisyenler sayesinde, toplumun ve sosyal yaşamın da etkisiyle dili kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Hazırlık sınıflarındaki yıllık harç ücreti 2500 Euro olarak karşınıza çıkmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarımıza gelen öğrenci adaylarımıza her zaman Bosna Hersek üniversiteleri hakkında kesin ve net bir bilgi sunmaktayız. Çünkü bu bilgiler her zaman eğitim hayatınızı etkileyecek öneme sahiptir. Sizlerin en iyi seçimi yapması bizler için de her zaman önemlidir.

Diploma sorunsalı yaşatan pek çok ülke vardır ama Bosna Hersek bu ülkelerden biri değildir. Aynı zamanda Bosna Hersek eğitimi Avrupa Standartlarında olduğu için Avrupa bünyesinde de iş bulma ve çalışma hakkınız vardır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu aşamada da sizlere bunun garantisini sunabiliyoruz. 20 yılı aşkın süredir vermiş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde pek çok öğrenciyi gelecek için yetiştirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bosna Hersek üniversiteleri sayesinde hayal etmiş olduğunuz mesleğe sahip olabilir, dilediğiniz gibi bir üniversite hayatını yaşamaya başlayabilirsiniz, bu aşamada biz sizlerin her zaman yanındayız.

#bosnaherseküniversiteleri

Bosna Hersek Üniversitesi Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!