Bosna Hersek Üniversiteleri Kayıt Şartları

Bosna Hersek Üniversiteleri Kayıt Şartları

Öğrenci danışmanlarımızdan bir an önce, bir daha yakalamayacağınız eğitim şanslarını kaçırmamak için başvurularınızı yapabilirsiniz..

Bosna Hersek Üniversiteleri Kayıt Şartları

Bosna Hersek üniversiteleri kayıt şartları son derece basittir. Bilindiği üzere ülkedeki Uluslararası Travnik Üniversitesi, Saraybosna, Tuzla, Zenica, Mostar, Gorajde üniversiteleri sınavsız öğrenci alımı yapmaktadır. Bu nedenle ülkemizdeki üniversite sınavlarında istediğiniz başarıyı yakalayamadıysanız Bosna üniversitelerini tercih edebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz. Bu fırsat sayesinde dilediğiniz bölümü iyi bir eğitim alarak okuyabilirsiniz. Sınavları kazanamadığınız için hayalinizdeki meslekten vazgeçmek zorunda değilsiniz. Bosna üniversitelerinde mesleğinizde uzman olacak düzeyde eğitim alabilirsiniz. Bosna Hersek ülkesi, size her alanda yetişme fırsatı tanıyacaktır. Üniversite eğitimi için gerekli olan evraklar hakkında bilgi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Bosna Hersek üniversiteleri kayıt şartları olarak şunları yanınızda bulundurmanız gerekmektedir: Kimlik belgesi ve noter onaylı fotokopisi, ikametgah aslı, nüfus kayıt örneği, transkript, lise diploması, onaylı sağlık raporu, ülkeden alınmış sağlık sigortası, biometrik fotoğraf, onaylı sabıka kaydı ve pasaport. Noterde onaylattığınız bu evraklara renkli apostil yapıştırılmalıdır. Daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı içindeki uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır. Eğitim danışmanlığı kapsamında sadece üniversiteleri size sunmuyoruz. Aynı zamanda belgelerinizi hazırlamanız aşamasında yardımcı oluyoruz. Oturma izni, belgelerin tercümesi, gerekli mercilere iletilmesi gibi tüm işleri sizin için yerine getiriyoruz. Bu nedenle sizin tek yapmanız gereken yurt dışında okuma kararını vermektir. Geri kalan tüm işler için biz size yardımcı olacağız.

Bosna üniversitelerinde okumak için kayıt şartlarını yerine getirdikten sonra dilediğiniz bölüme yerleşebilirsiniz. Üniversiteler eğitimlerini Boşnakça vermektedir. Ancak Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türkçe destekli eğitim veren fakülteler de bulunmaktadır. Böylece anadilinizde eğitim alma fırsatınız oluşmuştur. Boşnakça eğitim almak için okumanız gereken hazırlık sınıfını Türkçe bölümlerde okumayacaksınız. Danışmanlık kapsamında işte tüm bu bilgileri sizlerle paylaşıyor ve uygun bir üniversite bulmanıza yardımcı oluyoruz. Evrak işlerinizin yanı sıra konut ihtiyacınızı da gitmeden hallediyoruz. Tüm bunlar içinse tek yapmanız gereken bizlerle irtibata geçmek. Bosna Hersek üniversiteleri kayıt şartları sizin yerinize uzman ekibimiz tarafından yerine getirilir, siz sadece eğitiminize odaklanırsınız.

#bosnaherseküniversitelerikayıtşartları

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!