Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversiteleri dikey geçiş olanaklarından yararlanarak, bir AB üniversitesinden mezun olma ve mavi diploma alma şansını elde edebilirsiniz...

Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş imkanı ile iki yıllık öğreniminizi dört yıla tamamlamanızı sağlamaktadır. Bu yönüyle oldukça çok tercih edilen bu üniversitelere dikey geçiş yapabilir, lisansınızı tamamlayabilir ve yüksek lisans okuyabilirsiniz. Tüm bunla için detaylı bilgi almak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Size gerekli bilgiyi sağlarken her konuda da yardımcı oluyoruz. Üniversiteler sınavsız giriş ile öğrenci almaktadır. Dikey geçiş konusunda da herhangi bir sınava girmenize gerek kalmamaktadır. Sınavsız giriş yapabileceğiniz bu okullarda göreceğiniz iyi eğitim düşünüldüğünde sizin için kaçırılmayacak bir fırsattır. Gerekli evrakları sizin için ekibimizle beraber ayarlayıp oturma izninizi alabiliriz.

Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş hakkı tanıyan üniversiteler Mostar, Saraybosna ve Uluslararası Travnik’tir. Başvuru ve işlemler aşamasında Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere yardımcı olabiliriz. Her üniversite her bölüm için dikey geçiş hakkı tanımamaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesinde mühendislik, mimarlık, hukuk, diş hekimliği, eczacılık, fizik tedavi, turizm, psikoloji bölümlerine geçiş yapabilirsiniz. Üniversite, Türkçe destekli eğitim verdiği için oldukça çok tercih edilmektedir. Anadilinizle eğitim alarak yurt dışı hayatını deneyimlemek isterseniz bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Mühendislik bölümlerine Mostar ve Saraybosna üniversitelerinde geçiş imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca işletme bölümüne de Saraybosna’da geçiş imkanı tanınmaktadır. Bu üniversitelerde Boşnakça eğitim alacaksınız. Aldığınız derslerden muaf olarak lisans derslerinizi görebilirsiniz. Hazırlık kursuna gidebilirsiniz. Bu noktada en iyi tercihi yapmak için tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Bosna üniversitelerinin avantajlarından birisi de ülkemizde denkliğinin bulunmasıdır. 1000 ile 3500 Euro arasında ücret ödeyerek iyi bir eğitim alma şansına sahipsiniz. Okuduğunuz ön lisansa paralel olarak dilediğiniz bölüme sınavsız giriş hakkı tanıması ve makul ücretleri ile Bosna Hersek okulları sizi tatmin edecektir. Hem akademik hem kişisel gelişime önem veren okullar sayesinde kendinizi her anlamda geliştirmeniz ve yabancı dilinizi ilerletmeniz mümkündür. Bosna üniversiteleri oldukça donanımlı olup aradığınız eğitimi size verecektir. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş hakkından yararlanarak kaliteli bir eğitim almanıza yardımcı olabiliriz.

#bosnaherseküniversiteleridikeygeçiş

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!