2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

İki yıllık teknikerlik eğitiminizi tamamladıktan sonra, Bosna Hersek Üniversiteleri'nde kalan senelerinizi tamamlayarak, dikey geçiş ile..

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Uzun yıllardır makinelere meraklısınız ve bu durum sizi makine bölümüne mi yönlendirdi. Lise yaşantınızda meslek yüksek okulunda makine denildiği zaman başarılı bir öğrenci idiniz; ama mezun olduktan sonra lisans programına yerleşmeniz bir türlü olmadı mı? Bu durumu kafaya takmanıza gerek kalamayacak bir çözüm seçeneği ile karşınıza çıkıyoruz. Bosna Hersek Üniversiteleri seçiminiz ile 2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş hakkı veriliyor. Bu haber müjdeciniz olarak Bosna’da okuma farkını hissedebilme rahatlığını size hissettirebilecektir. Yaşamınızda tekniker olarak kalmak yerine köklü bir değişim yakalama fırsatı varken yerinizde durmak istemezsiniz değil mi? Bosna Üniversitelerine kayıt ile gerçekleştireceğiniz adımlar sizi değişime uğratma adına girişimleri renklendirebilecek seçenekler arasındadır.

2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş imkanını değerlendirmek için nasıl bir adım atarak başlamalıyım diyenler soluğu Euro Star yurt dışı eğitim danışma birimlerinde alarak harekete geçebilirsiniz. Sizler için ayrıcalık teşkil edecek olan kariyer basamaklarında yanınızda yer alacak olan Euro Star yurt dışı danışmanınız kaliteli bir değişimi yakından hissedebilmenizi sağlayacaktır. Dikey geçiş ile mühendis olma yolunda üçüncü sınıf lisans eğitim sürecine dahil olarak Bosna’daki hayatınıza başlayabileceksiniz. İlk iki yıllık eğitimi tekrar alma durumu olmayacak. Yani meslek yüksek okulunda gördüğünüz benzer derslerle karşılaşmayacaksınız. Görmedikleriniz içinde size uygun zaman dilimlerinde almadığınız dersleri tamamlama fırsatları sunulacaktır.

Dikey Geçiş Kolaylığı

2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş imkanı veren üniversitede eğitim Türkçe destekli gerçekleşmektedir. Teori dersleri bitiminde uygulama alanı olan geniş araç filosu ile sizi karşılayacak makinelerin yer aldığı uygulama derslerinde işin ehli kişilerle bir arada olmak sizi keyiflendirebilecek seçeneklerdendir. Sizi memnun edecek ders içeriği ve hoşnutluk duyacağınız bu uygulama derslerinde mezun olduğunuzda alacağınız Euro pass özellikli diplomanın hayalini dilediğiniz kadar kurabilirsiniz. Avrupa imkanlarında çalışmak gençler için kaçırılmaz fırsat. Hele bir de keşfedildikçe özel olan lisans bölümünde okuyorsa tam bir avantaj da denilebilir.

Bosna Üniversitelerinde katılacağınız seminer çalışmaları, akademik personel ile kendinizi her geçen gün daha da geliştirebilme olanağı. Mühendisliğe bir adım daha yaklaşabilme fırsatı için kayıt için ilgili evrak hazırlıklarına girişmelisiniz. Sizlerin aradığınız ama ayarlamakta sıkıntı yaşayacağınızı düşündüğünüz evrak hazırlığında resmi kurumlar arası hızlı hareket eden Euro Star yurt dışı eğitim danışma birimlerinden fayda sağlayıcı ipuçları yakalayabilirsiniz. Seçimlerinizin hayatınızdaki değişikliklere ahenk katması için fırsat vermeye hazır mısınız?

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!