2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş imkanı sunulmaktadır ve bu eğitim fırsatı asla kaçırılmaması gereken bir fırsat..

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Mimarlık bölümünde lisans eğitim sürecini yurtdışında tamamlamak isteyenlerdenseniz doğru yerde geziniyorsunuz. 2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş fırsatı sunan Bosna Üniversiteleri gençlerin hayallerini gerçekleştirme yolunda bir adım önden devam ediyor. Genç mimar olma hayali ile Avrupa ülkelerinde okluma ve bu ülkelerden herhangi birinde çalışma fırsatını yakalamak isteyen tüm herkes için Bosna Üniversiteleri kapılarını açıyor. Bu güzel müjdeyi duyanların soluk aldıkları Euro Star yurt dışı eğitim danışma birim ofisleri danışanları ile yüz güldürücü sonuç alımlarınıza hız kazandırmaya devam edecektir.

Mezuniyetiniz ile mimarlık hayallerinizi sınavdaki başarısızlık durumlarınızı göz önüne alarak rafa kaldırmayın. Sizleri test edici herhangi bir sınava tabii tutulmaya gerek kalınmayan Bosna Üniversitelerinde giriş işleminiz için gerekli evrakları bir araya getirip başvuruda bulunmanızı yeterli olacaktır. Avrupa ülkesinde okurken 2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş ile kabulün sunulduğu Bosna mezunu olmanız size Euro pass özellikli diplomaya sahip olabilme fırsatını verecek. Avrupa ülkesinde mimari konuda aldığım bilgi ile daha da tırmanacağım mevkiler var diyenler bu fırsatı çok iyi değerlendirebilirler. Türkiye’ye dönüş istediğiniz zamanda diplomanızın geçerli olacağı hususunu göz ardı etmemelisiniz.

Sınavsız Dikey Geçiş

Mimarlık kariyer basamaklarınızda Türkçe destekli eğitimi veren akademi kadrosu güçlü Bosna Üniversiteleri başka yerlere başvuruda bulunarak vakit kaybetmenizin önüne geçici hareket etmektedir. 2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş ile gelenlere de sunulan Türkçe destekli eğitim ortamı mimari anlamda başka ülkelerde verilmeyen kaliteli eğitim ortamı ve akademik personel kalitesini kanıtlayabilecek pozisyondadır. Siz de memnuniyet gerçekleştirecek olan akademisyenlerle ortak çalışmalar yaparak mimaride denenmemişler üzerinde yoğun çabalara girme durumları Avrupa’nın bu prestijli üniversitelerinde mümkündür. Kendini geliştirme gerçeği de zaten bu durumu ortaya koymaktadır.

Üçüncü sınıftan okumaya başladığınız bu bölümde almadığınız birinci ve ikinci yıl derslerini telafi etme durumlarınız da olabilecektir. Ama başarıyı yakalayıp mezuniyeti hak etmek bir gün gerçekleşeceği için kısa uzatmalara o kadar takılmamalısınız. Arkadaş ortamınız, kültür bakımında çeşitli insanların var olduğu bir akademik eğitim öğretim ortamında iş yaşamı bakımından okurken de bazı imkanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Okul arkadaşlarınızın çevresi ya da Avrupa ülkeleri arasında kısa süreli çalışmalarda değişkenlik gerçekleştirilmesi ile sizi keşfeden birileri çıkabilir. Bu durumda mimarlık hayatınızda daha hızlı ve anlamlı değişiklikler hayatınıza sürpriz olarak dönebilecektir. Seçiminizde Bosna konusunda kararlıysanız kayıt için kolları sıvama zamanı geldi.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!